Exsite.pl – czy warto?

Czym jest Exsite.pl?

Exsite.pl to strona internetowa umożliwiająca pobieranie darmowych plików. Użytkownicy mogą ściągnąć np. darmowe firmy, pełne wersje gier, pliki mp3 oraz rozmaite programy. Warto zaznaczyć, że Exsite.pl to bardzo popularna strona internetowa według rankingu alexa. Oznacza to, iż korzysta z niej wielu użytkowników. Czy jest to jednoznaczne z dobrymi opiniami? Te są dość mocno podzielone. Czy zatem warto korzystać z Exsite.pl? Jakie opinie przeważają w przypadku tej strony internetowej?

Exsite.pl – opinie pozytywne

Osoby zadowolone z użytkowania Exsite.pl zwracają uwagę na możliwość pobrania z niej treści, które nie są powszechnie dostępne w sieci. Dzięki temu można obejrzeć wiele filmów czy posłuchać piosenek, do których dostęp jest utrudniony. Szeroki wybór stanowi dużą zaletę. Propozycje dla siebie znajdą tu osoby o różnych gustach, zarówno te chcące obejrzeć polskie produkcje, przeczytać książki o tematyce anime czy krajowe lub zagraniczne czasopisma. Korzystanie z Exsite.pl może więc zdecydowanie umilić czas.

Exsite.pl – opinie negatywne

Mówiąc o opiniach na temat Exsite.pl nie można też pominąć tych negatywnych. Wiele osób ma wątpliwości co do kwestii tego, czy korzystanie ze strony jest w pełni legalne, w związku z czym nie podejmuje ryzyka. Po wprowadzeniu kilku zmian łatwiejsze stało się też otrzymanie bana na Exsite.pl, często niesłusznego według użytkowników. Niektórym przeszkadza również obecność reklam czy zmiana niektórych usług z darmowych na płatne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *