FM Group – opinie

Czym zajmuje się FM Group?

FM Group jest polskim przedsiębiorstwem istniejącym od września 2004 roku. Zostało ono założone przez Artura Trawińskiego, a już po 3 latach zdobyło popularność również za granicą. Firma działa w 44 krajach i współpracuje z przeszło 750 000 dystrybutorów, wśród których blisko 200 000 jest polskich. Specjalność FM Group to sprzedaż:

  • perfum,
  • chemii gospodarczej,
  • kawy,
  • herbaty,
  • suplementów diety.

Może pochwalić się dobrą opinią w środowisku biznesowym, o czym świadczy otrzymanie nagród Gazele Biznesu 2010 i 2011, Laur Klienta – Odkrycie 2011 i 2013, Srebrny Laur Konsumenta 2015, Diament Forbesa i innych.

Jakie są opinie klientów o produktach FM Group?

Opinie osób, które kupiły produkty FM Group są raczej podzielone. Niektóre osoby narzekają na to, że niewysoka cena perfum może świadczyć o ich złej jakości. Nie podoba im się też sposób sprzedaży produktów. Warto jednak wiedzieć, że stosowanie dystrybucji poprzez sklep internetowy umożliwia sklepowi ograniczenie kosztów, co z kolei przekłada się na możliwość oferowania klientom wysokiej jakości artykułów w atrakcyjnych cenach. FM Group posiada również wielu stałych klientów zadowolonych z oferty.

FM Group – opinie o pracy

FM Group działa w branży MLM. Wiele osób jest nastawionych sceptycznie do tego typu działalności. Możliwości są jednak dość duże, choć pracownicy podkreślają, że trzeba lubić swoją pracę. W przeciwnym razie można się szybko wycofać. Awans na kolejne poziomy wiąże się z kolei z atrakcyjnymi benefitami, na które warto zapracować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *