GFK Moje Zakupy – czy można zarobić na tym panelu?

GFK Moje Zakupy to nowoczesny panel konsumencki, który umożliwia proste dorobienie do swojego budżetu domowego. Dzięki korzystaniu z niego możliwe jest dzielenie się swoimi zwyczajami zakupowymi oraz wypełnianie prostych ankiet. Ich nadrzędnym zadaniem jest definiowanie poziomu wydatków społeczeństwa oraz preferencji zakupowych. Jeżeli zgłoszenie danej osoby zostanie rozpatrzone pozytywnie, to zyskuje ona możliwość zarabiania poprzez informowanie o swoich zakupach.

Wiele osób zastanawia się, czy GFK Moje Zakupy to bezpieczny i sprawdzony sposób zarobkowania. Takie obiekcje są jednak nieuzasadnione, ponieważ wszystkie badania są realizowane przez renomowany instytut GFK Polonia, który cieszy się świetnymi recenzjami. Dzięki temu zakwalifikowanie danego kandydata jest równoznaczne z pewnością, że nie zostanie on oszukany. Wysokość zarobków zależy od wielu zmiennych i aktywności danej osoby, aczkolwiek udział w tym panelu należy traktować jako pracę dodatkową. Uczestnicy mają możliwość wymiany punktów nie tylko na gotówkę, ale również na nagrody rzeczowe. 

Zdobywanie punktów w panelu GFK Moje Zakupy odbywa się poprzez wypełnianie prostych ankiet, które badają nawyki zakupowe społeczeństwa. Co więcej, paneliści otrzymują punkty za każdy tydzień uczestnictwa w projekcie. Dzięki temu mogą mieć oni pewność, że udział w powyższym programie przyniesie mniejsze bądź większe korzyści finansowe. Decydując się na udział w GFK Moje Zakupy, warto jednak mieć na uwadze, że nie każdy zakwalifikuje się do tego projektu, gdyż obligatoryjne jest prawidłowe wypełnienie formularza rejestracyjnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *