Paidverts – czy da się na tym zarobić?

Paidverts to jeden z wielu dostępnych obecnie serwisów typu PTC. Serwis oferuje możliwość zarabiania pieniędzy w zamian za klikanie w reklamy. Jest przy tym powiązany z projektem MyTrafficValue, dzięki czemu użytkownicy mogą korzystać z obu z nich w ramach jednego tylko konta.

Stały dostęp do płatnych reklam

Paidverts to rozbudowana platforma, która oferuje swoim użytkownikom dostęp do reklam z różnych branż. Do korzystania z serwisu potrzebne są tzw. punkty BAP, które można zdobyć na kilka sposobów. Nowi użytkownicy mogą klikać w reklamy aktywacyjne lub wykupić paczki reklamowe.

W korzystaniu z tej platformy bardzo ważna jest systematyczność. Użytkownik ma określony zakres czasu, podczas którego musi kliknąć w dane reklamy. Jeśli tego nie zrobi, straci wspomniane wyżej punkty.

Paidverts – zarobki

Pieniądze zarobione w Paidverts można wypłacić na kilka sposobówDostępna jest opcja przelewów przez platformy takie jak PayPal. Zarobki można także wypłacać w kryptowalutach.

Przestrzeganie systematyczności i klikanie w reklamy we wskazanym do tego czasie może przynieść niemałe zarobki. Paidverts jest więc platformą godną uwagi dla osób zainteresowanych zarabianiem przez internet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *