Refback – czy da się na tym zarobić?

Reftback to sposób na dorobienie sobie pieniędzy poprzez zachęcanie ludzi do rejestrowania się przez podane przez nas linki. Istnieje wiele stron, które proponują taką możliwość zarobku, ale trzeba być bardzo zaangażowanym oraz mieć dużo cierpliwości by coś z tego mieć. Przynajmniej na samym początku, gdy rozpoczyna się z takim sposobem zarabiania pieniędzy.

Można to przedstawić na podstawie pewnego znanego przedsiębiorstwa, które zajmuje się usługami bankowymi. Za polecenie, czyli rejestrację z naszego linku oraz wypełnienie przez tego samego użytkownika kilku działań, otrzymamy na swojego konto nagrodę pieniężną. Co jednak musi zrobić użytkownik, który wejdzie w naszego linka? Przede wszystkim założyć tam swoje konto, a następnie zweryfikować swoje konto bankowe i połączyć je z tym kontem. Następnie musi zamówić kartę fizyczną do konta, a następnie wykonać przykładowo trzy oddzielne transakcje, każda za minimum 15 zł, które mogą odbyć się także za pomocą karty wirtualnej. W ramach nagrody otrzymamy kwotę pieniężną za polecenie i wykonanie przez danego użytkownika wszystkich wymaganych działań.

Podobnie dzieje się na przykład w przypadku stron z ankietami. Użytkownik rejestruje się w serwisie ankietowym z naszego linku, a następnie wypełnia wyznaczone ankiety. Dodatkowo trzeba zweryfikować swój numer telefonu. Po wykonaniu tych wszystkich wymaganych rzeczy, otrzymujemy nagrodę na nasze konto. Nie są to duże pieniądze, ale wszystko zależy od naszego zaangażowania i chęci. Jeśli dobrze promujemy jakąś stronę, robimy to bardzo długo i często, a nowych użytkówników zarejestrowanych z naszego linku przybywa, wtedy pieniądze z tego zarobione są już znacznie większe. Jednak wszystko zależy od tego jak bardzo się w to zaangażujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *