Surfbary – czy da się na tym zarobić?

Co to są Surfbary?

Surfbary to programy, które po rejestracji, pobraniu i instalacji wyświetlają na ekranie komputera baner reklamowy niewielkiej wielkości. Pomimo że nie wymagają one żadnej aktywności ze strony użytkownika, takiej jak przykładowo klikanie w płatne linki, to dokonują one kontroli obecności poprzez konieczność przepisania kodu wyświetlanego co kilka godzin lub detekcję polegającą na wykrywaniu używania klawiatury albo poruszania myszką. W przypadku stwierdzenia braku obecności przy komputerze istnieje możliwość zablokowania konta.

Czy da się zarobić na Surfbarach?

Korzystanie z Surfbara skutkuje zbieraniem punktów za oglądanie wyświetlanych na nim reklam, a te z kolei zamieniane są na gotówkę zgodnie z przelicznikami, które są ustalane co miesiąc przez dany Surfbar. Wysokość zarobków jest zależna m.in. od tego, jakiego Surfbara się używa, ale przy komputerze włączonym kilka godzin dziennie przez cały miesiąc wygenerowanie zysku wielkości 100 zł nie stanowi problemu.

Jak zwiększyć swoje zarobki generowane przez Surfbary?

Istnieje kilka sposobów, żeby zwiększyć dochody, jakie można osiągać dzięki instalowaniu Surfbarów. Pierwszy polega na używaniu większej ilości Surfbarów na danym komputerze i wyświetlaniu kilku banerów reklamowych jednocześnie. Kolejną możliwością powiększenia zysków przynoszonych nam przez dany Surfbar jest polecenie go innym osobom, a jeśli te zaczną z niego korzystać, naliczane będą dodatkowe punkty. Uzyskać je również można za klikanie w punktowane linki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *